• Regulamin rekrutacji

•  Regulamin rekrutacji SP ROSNOWO

w Szkole Podstawowej im. 26 PLM w Rosnowie

W roku szkolnym 2021/2022 zakończyliśmy realizację dodatkowych działań w ramach projektu „Fabryka Kompetencji Kluczowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego  2014-2020. Uczniowie do końca czerwca 2022 roku będą uczestniczyć w zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego prowadzonego indywidualnie dla uczniów klas VII i VIII.

w Szkole Podstawowej im. 26 PLM w Rosnowie

W roku szkolnym 2021/2022 kontynuujemy zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Fabryka Kompetencji Kluczowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego  2014-2020. Od września 2021 roku nasi uczniowie ponownie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach: rozwijających kompetencje społeczne, logopedycznych, języka angielskiego oraz chemii.

Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania  w ramach zajęć z informatyki i robotyki. Wszyscy uczniowie klas VII i VIII uczestniczą w doradztwie zawodowym. Dzięki realizacji projektu wyposażyliśmy naszą szkołę w 25 nowoczesnych jednostek komputerowych i monitorów, urządzenia wielofunkcyjne, laptopa oraz projektory.

w Szkole Podstawowej im. 26 PLM w Rosnowie

We wrześniu  roku szkolnego 2022/2023 zakończyliśmy realizację dodatkowych działań w ramach projektu „Fabryka Kompetencji Kluczowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.4. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego  2014-2020. Uczniowie klas VIII w ramach doradztwa zawodowego we wrześniu mieli możliwość zobaczenia jak wygląda praca leśnika podczas wizyty w Nadleśnictwie Manowo, praca urzędnika podczas wizyty w Urzędzie Gminy Manowo oraz praca w wojsku podczas wizyty w Jednostce Wojskowej  w Koszalinie. W ramach prowadzonych zajęć od października 2019 roku uczniowie SP w Rosnowie rozwijali swoje zainteresowania oraz zdobywali dodatkową wiedzę z różnych przedmiotów: matematyki, chemii, języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, przyrody z geografią oraz informatyki. Uczniowie korzystali także z dodatkowych zajęć korekcyjno – kompensacyjnych, logopedycznych oraz rozwijających kompetencje społeczne. Natomiast młodzież z klas VII i VIII brała udział w zajęciach doradztwa zawodowego w formie indywidualnej i grupowej. Wszystkie zakładane rezultaty i efekty projektu zostały zrealizowane.