• Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień ale również ogłoszony przez SU DZIEŃ CZERWONY. Wszystkim, którzy swoim strojem poparli akcję, bardzo dziękujemy.

• Andrzejkowe wróżby

Andrzejkowe wróżby zorganizowane przez Samorząd Uczniowski wprowadziły uczniów i nauczycieli w nastrój dobrej zabawy. Wróżby pobudziły wyobraźnię dzieci i pozwoliły im dowiedzieć się kto zostanie w przyszłości lekarzem, nauczycielem a kto dostanie szóstkę ze sprawdzianu a może spotka swoją sympatię w zielonych spodniach. Najwięcej emocji wzbudziły wróżby matematyczne i sportowe, które wymagały zaangażowania umysłowego i wykonania ćwiczeń fizycznych. Bawiliśmy się świetnie.

• Konkursy

W okresie od 20 - 23 listopada będą odbywały się kuratoryjne konkursy

przedmiotowe etap rejonowy do którego zakwalifikowali się:

1. Język angielski - Klaudia Hołowata

2. Biologia - Zofia Nowakowska

3. Geografia - Bartłomiej Jachimowski

4. Historia - Bartłomiej Jachimowski

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

• NIEPODLEGŁA

Tradycyjnie jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Swięto Niepodległości. Klasa 4 i 5 z Panią Ewą Rutkowską i Panią Agnieszką Śliwą przygotowały uroczysty apel. Uczniowie przybliżyli dzieje naszej ojczyzny oprawione pieśniami patriotycznymi. Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji - "Szkoła do hymnu".

• SUKCES SPORTOWY w TENISIE STOŁOWYM

Sukces sportowy Szkoły Podstawowej w Rosnowie. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego zdobyli czołowe miejsca w Mistrzostwach ziemskiego powiatu koszalińskiego w drużynowym tenisie stołowym. W rozgrywanych w dniu 9 listopada 2023 roku w Suchej Koszalińskiej zawodach w ramach Igrzysk Dzieci dziewczęta zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie w swoich kategoriach. W drużynie dziewcząt wystąpiły: Kinga Bębeńca, Kinga Grotkowska, Kalina Lachowicz, a chłopców: Andrzej Lipiński, Filip Lipiński, Nikodem Panecki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wtorek 07.05.2024

• Partnerzy, PROJEKTY, PROGRAMY