•  Zaproszenie z okazji

Jubileuszu 60-lecia Szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie wraz

z  Gronem Pedagogicznym, Pracownikami, Radą Rodziców oraz Uczniami serdecznie zapraszają

Absolwentów i Przyjaciół Szkoły

na uroczystość z okazji Jubileuszu 60 – lecia istnienia Szkoły, która odbędzie się  w dniu

21  kwietnia 2023 roku w Klubie Osiedlowym w Rosnowie – sala kinowa, godzina 10:00.

mgr Dorota Woźniakiewicz

________________________________________________________________________________________

Jubileusz 60-lecia Szkoły Podstawowej im. 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego

Każdy jubileusz skłania do refleksji nad mijającym czasem. Staje się okazją do przywoływania najpiękniejszych wspomnień. Pozwala także docenić to, co osiągnęliśmy wspólnie i indywidualnie. W związku z przygotowaniami do obchodów Diamentowego Jubileuszu Szkoły, uprzejmie prosimy o udostępnienie wszelkich pamiątek  związanych z uczęszczaniem do Szkoły Podstawowej im. 26 PLM w trakcie jej 60-letniego funkcjonowania. Pamiątki, zostaną wyeksponowane na wystawie poświęconej historii naszej placówki.

Prosimy o przekazywanie zapakowanych i podpisanych  w kopercie pamiątek (ułatwi to oddawanie Państwu Waszej własności) do Pani Ewy Rutkowskiej.