Wiedząc, że każde dziecko lubi zabawę i eksperymenty, razem z rodzicami postanowiliśmy połączyć te aspekty i zorganizowaliśmy 6 kwietnia 2017r. wycieczkę dla uczniów klasy pierwszej do Yellow Parku w Koszalinie.
Zajęcia prowadzone w sali edukacyjnej, zgodnie z hasłem „Baw się Nauką”, zapewniły dzieciom solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej , przekazując ją w postaci ciekawych i wesołych doświadczeń naukowych. Doświadczenia wykonywane były zarówno przez prowadzącego jak i uczniów , tworząc atmosferę wspólnej zabawy i wyzwalając kreatywność dzieci.
Wrażenia wyniesione ze spotkania mogą okazać się przydatne w życiu, pomogą w rozwoju dziecięcych zainteresowań. Na uznanie zasługuje profesjonalizm i zaangażowanie prowadzących zajęcia.
Nie zabrakło również zabaw ruchowych na specjalnym torze przeszkód. Wszystkim dopisywały humory. Dzieci były bardzo zadowolone.
W ich imieniu dziękujemy organizatorom i opiekunom.
Renata Woroch
Zdjęcia można obejrzeć tutaj.

