Zawodnicy z trzech klubów zapaśniczych powiatu koszalińskiego i miasta Koszalin wzięli udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci w Zapasach. Zawody odbyły się 30 kwietnia w Pyrzycach, udział w wzięło w nich 120 zawodników i zawodniczek z 15 klubów zapaśniczych województwa zachodniopomorskiego. Kluby zapaśnicze naszego powiatu: UKS GRAD POLANÓW oraz UKS LOTNIK ROSNOWO walczyły w barwach ZKS KOSZALIN, dzięki czemu wspólnie zajęli II miejsce drużynowo w Turnieju. Najwięcej zawodników wystawił ZKS KOSZALIN (9), UKS LOTNIK reprezentowało 6 zawodników, a UKS GRAD - 4 zawodników. Medale wywalczyli:
UKS GRAD:
Angelika Krysiak – złoto
Wiktor Pietrzak – brąz
UKS LOTNIK:
Damian Baranowski – złoto
Kornelia Jachimowska – złoto
Julia Bunga - srebro
Szymon Powroźnik – brąz
ZKS KOSZALIN:
Weronika Zawistowska - złoto
Dominik Cebula - srebro
Marek Chodowiec- srebro
Michał Maciejewski- brąz
Wiktor Rumian – brąz
Trenerzy Dawid Kret (LOTNIK, ZKS) oraz Janusz Rygielski (GRAD) występy swoich zawodników ocenili jako udane, o czym świadczy II miejsce drużynowo w całym turnieju.
Trener Dawid Kret
