• Lukrem i zapachem malowane

• Przed świętami uczniowie klasy drugiej i trzeciej postanowili sprawdzić czy fajnie jest być cukiernikiem. Atmosfera przedświąteczna udzielała się nam wszystkim, a zapach korzennych przypraw przyciągał i wprowadzał w bożonarodzeniowy nastrój. Dzieciaki dzielnie wałkowały ciasto, wycinały kształty i asystowały przy pieczeniu. Największą frajdę sprawiło im dekorowanie gotowych wypieków.

• Spełniając życzenia

• W piątek 15 grudnia 2023 roku uczniowie klas I - III udali się do kina na bajkę pt. " Życzenie".

Już wiemy, że marzenia mają moc i mogą się spełnić.

To był dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.

• Mikołajki

• Mikołajki w naszej szkole to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień ale również ogłoszony przez SU DZIEŃ CZERWONY.  Wszystkim, którzy swoim strojem poparli akcję, bardzo dziękujemy.

• Andrzejkowe wróżby

• Andrzejkowe wróżby zorganizowane przez Samorząd Uczniowski wprowadziły uczniów  i nauczycieli w nastrój dobrej zabawy. Wróżby pobudziły wyobraźnię dzieci i pozwoliły im dowiedzieć się kto zostanie w przyszłości lekarzem, nauczycielem a kto dostanie szóstkę ze sprawdzianu a może spotka swoją sympatię w zielonych spodniach.  Najwięcej emocji wzbudziły wróżby matematyczne i sportowe, które wymagały zaangażowania umysłowego i wykonania ćwiczeń fizycznych. Bawiliśmy się świetnie.