• DZIEŃ ZIEMI

52 Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony był w naszej szkole od 24 kwietnia. Tego dnia pojawiły się plakaty i informacje oraz został ogłoszony Konkurs Plastyczny pt. ”BĄDŹ EKO”.

Hasło tegorocznych obchodów brzmiało "Invest in our planet", co w tłumaczeniu na polski znaczy "Zainwestuj w naszą planetę".

• 60 lat minęło

​​​​​21 kwietnia 2023 r. świętowaliśmy jubileusz 60 – lecia naszej szkoły.

Uroczystości rozpoczęły się o godz. 10.00 w Klubie Osiedlowym w Rosnowie. Zaszczyciło nas wielu zacnych gości, przyjaciół, pracowników oraz absolwenci Szkoły. Wśród nich byli: Paweł Szefernaker Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Stanisław Gawłowski Senator Rzeczpospolitej Polskiej, Marian Hermanowicz Starosta Koszaliński, Bogusław Ogorzałek Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty, Roman Kłosowski Wójt Gminy Manowo, Jan Prus Przewodniczący Rady Gminy Manowo, Mirosław Pawlak Zastępca Wójta Gminy Manowo.

• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali FINALISTAMI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO Konkursów Przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla Uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2022/23.

Bartłomiej Jachimowski uczeń klasy VII został finalistą z HISTORII.

Maria Kruk uczennica klasy VIIIa została finalistką z BIOLOGII.

• Wzmagania recytatorów

19 kwietnia 2023r. nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie " Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne". Wszystkim serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Zwycięzcami, którzy wezmą udział w etapie powiatowym zostali:

I miejsce – Antonina Kulas klasa II - "Ptaszęta"

I miejsce – Kalina Lachowicz klasa V - " Ptaszki"

Niedziela 19.05.2024

• Partnerzy, PROJEKTY, PROGRAMY