• FESTIWAL NAUKI

Uczniowie klas starszych naszej szkoły uczestniczyli w XXII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki w Politechnice Koszalińskiej. Brali udział w różnorodnych konkursach, poznali tajniki pracy geodetyoraz uczesniczyli w warsztatach na tematy ekonomii m.in. oszczędzania, inwestowania a także marnotrawienia swojego czasu. To były intensywne godziny w świecie poznawania tajników nauki, doświadczeń, obserwacji zachowań innych ludzi i integracji z nimi.

• Akcja Sprzątania Świata

Akcja Sprzątania Świata w naszej szkole odbyła się dzisiaj, tj. 22 września. Po godzinie 10 wszyscy uczniowie z nauczycielami wyruszyli na wcześniej wyznaczone tereny. Po dwóch godzinach sprzątania zapełniliśmy 17 worków odpadami mieszanymi. Chętnie odpoczywaliśmy jedząc tosty czy kiełbaski z ogniska.

• Poznajemy nasz region

21 września 2023 r. uczniowie klasy II i III uczestniczyli w wycieczce do Darłowa i Darłówka.

Zwiedzaliśmy Zamek Książąt Pomorskich. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści naszego przewodnika, oglądały doskonale zachowane mury zamku, ciekawie wyposażone sale i mnóstwo eksponatów przybliżających życie w dawnych czasach. Dodatkową atrakcją wycieczki był przejazd do Darłówka i „rzut oka” na okolicę z latarni morskiej. Wejście na górę było dla niektórych dzieci nie lada wyczynem. Aura, na koniec lata, była wyjątkowo sprzyjająca, więc nie obyło się bez chwil spędzonych na plaży, lodów i oczywiście kupowania pamiątek.

Niedziela 19.05.2024

• Partnerzy, PROJEKTY, PROGRAMY